4. ročník Čavojských letných slávnostíDátum pridania: 17.08.2009        Po?et zobrazení: 7870          tla?i? ?lánok

4. ročník Čavojských letných slávností

Obecný úrad v Čavoji v spolupráci so Slovenským orlom a Poľovným spolkom Končina usporiadal v poradí už 4. ročník Čavojských letných slávností.

Obecný úrad v Čavoji v spolupráci so Slovenským orlom a Poľovným spolkom Končina usporiadal v poradí už 4. ročník Čavojských letných slávností. Tieto sa uskutočnili v sobotu 15. augusta 2009.

Slávnosti začali v popoludňajších hodinách. Pre deti bolo v areáli základnej školy - v Horičke pripravené športové popoludnie, kde si mohli medzi sebou zmerať sily v rôznych disciplínach, napr. v streľbe zo vzduchovky, v behu vo vreci, cez prekážky a ďalších. Taktiež sa mohli povoziť na poníkoch a koňoch.
Po ukončení súťaží bol každý účastník odmenený diplomom, sladkou odmenou a drobnými darčekmi.

O 20-tej hodine folklórna skupina Vrchárka otvorila piesňou večerný program. Po úvodnej básní v podaní Zuzany Novotkovej sa prítomným občanom, chalupárom i náhodným návštevníkom našej obce prihovoril starosta obce Ján Novotka, ktorý ich na tohtoročných slávnostiach srdečne privítal a poprial príjemný zážitok. Taktiež sa poďakoval sponzorom a všetkým, ktorí sa pričinili o to, aby sa slávnosti mohli uskutočniť.
Na záver príhovoru požiadal prítomných aby vstali a minútou ticha si uctili pamiatku obetí nešťastia v Bani Handlová.
Potom už uviedol vystúpenie FS Vrchárka, ktorá si pripravila pásmo ľudových piesní a tancov.
Po vystúpení sa do ranných hodín konala zábava. Do tanca hrala skupina M+M.

Počas trvania osláv bolo pre všetkých pripravené občerstvenie a chutný guláš.

Fotogaléria - 4. ročník letných slávností


Súvisiace odkazy: 0. ročník rok 2005, 1. ročník rok 2006, 2. ročník rok 2007, 3. ročník rok 2008, 5. ročník rok 2010, 6. ročník rok 2011, 7. ročník rok 2012,

Náhodná fotografia
Oslavy 650. výročia 1. písomnej zmienky  o obci