Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/do1284500/www_root/print.php(1) : eval()'d code on line 1
? Obec ?avoj

Aktivácia nezamestnaných a nezamestnaných s nízkou motiváciou odkázaných na dávku v hmotnej núdzi

Národný projekt č. V
Aktivácia nezamestnaných a nezamestnaných s nízkou motiváciou
odkázaných na dávku v hmotnej núdzi

Obec Čavoj sa zapojila do realizácie Národného projektu č. V "Aktivácia nezamestnaných a nezamestnaných s nízkou motiváciou odkázaných na dávku v hmotnej núdzi", ktorého hlavným cieľom je podpora udržiavania pracovných cheap cartier watches návykov uchádzačov o zamestnanie (ďalej len "UoZ") s dôrazom na dlhodobo nezamestnaných a nezamestnaných v hmotnej núdzi ako prostriedok zvyšovania ich zamestnateľnosti.
Obce ako oprávnené subjekty pri zabezpečovaní cieľu projektu dostali možnosť získania finančného príspevku na patek philippe replica uk organizovanie aktivačných prác formou menších obecných služieb.

Príspevok je možné použiť na:

Menšie obecné služby sú služby pre obec organizované obcou, podľa § 52 ods. 3 zákona o zamestnanosti, replica breitling realizované formou aktivačnej činnosti UoZ na vykonávanie prác a činností, ktoré sú určené na:

Vykonávať aktivačnú činnosť môžu uchádzači o zamestnanie,ktorí sú evidovaní na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny v cartier replica uk Novákoch.
Počet nezamestnaných zapojených do aktivačných prác v našej obci je ??? uchádzačov o zamestnanie.


Súvisiace odkazy: Občan, Návštevník, Samospráva, Vzdelávanie,
?lánok je tla?eny zo stránky www.cavoj.sk. Webovy obsah je generovany systémom CITYPORTAL spolo?nosti r65 studio. www.r65studio.sk